Umělecká díla z Dobročinné aukce

V roce 2024 se uskutečnil druhý ročník Dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax. Z 43 položek se jich 40 podařilo prodat během samotného večeru aukce. Tři díla ovšem své majitele nenašla, a tak si je můžete za vyvolávací cenu zakoupit v našem charitativním e-shopu. U těchto produktů je možný pouze osobní odběr v Českých Budějovicích. Jiné formy doručení lze domluvit individuálně.

Cena

600032000
1600032000
27 a
Kamil Lhoták – Horská krajina s praporkem
6 000 Kč

17,5 × 31 cm reprodukce – tisk na plátně rámováno oficiálně vydáno Spolkem přátel Kamila Lhotáka - razítko na rubu

Skladem  (1 ks)
Detail
Kód: 241
38 a
Kvítí & Kvítí
7 000 Kč

80 × 60 cm kombinovaná technika na plátně signováno PD + obraz malé Kvítí

Skladem  (1 ks)
Detail
Kód: 247
32 a
Jan Heres – Spirit
32 000 Kč

90 × 70 cm akryl a olej na plátně signováno vzadu

Skladem  (1 ks)
Detail
Kód: 244
3 položek celkem